Hikayemiz

Biz Kimiz

Sürdürülebilirliğin sadece kumaştan ibaret olmadığı, alınan ürünlerin kalitesinin de sürdürülebilirliğin bir parçası olduğu düşüncesi ile yola çıktık. Uzun yılların getirdiği tasarım ve üretim tecrübelerimiz ile kalite ve rahatlık ilkelerini birleştirerek Auric'i kurduk. 

Değerlerimiz 

 Sizlere her zaman en iyi hissettiren kumaşı geliştirmek, ürünleri en iyi kalıplarında sunmak ve el işçiliğimizdeki ustalığı her ürünümüze yansıtmak en temel değerlerimizdir.

Tasarım Felsefemiz

  Her ürünümüzün tasarımı rahat hissettirmek ve minimallik hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Hızla değişen trendlere öncülük eden ekibimiz ile günlük giyimde rahatlığı en şık haliyle sunuyoruz.

 

 

 

 Üretimimiz

 Sürdürülebilirliğin en önemli noktalarından biri olduğuna inandığımız üretim koşulları ve çalışan hakları konusunda hiç taviz vermeden çalışmaktayız.

 

Üretim gerçekleştirdiğimiz her tesisimizin uluslararası sertifikaları bulunmakta olup sorumlu üretim gerçekleştirilmektedir. Düzenli gerçekleştirdiğimiz denetimler ile sadece bugün değil her zaman bu ilkelere sadık kalarak üretim yapıldığından emin olmaktayız.

 

 

 

Kumaşlarımız

   Her ürünümüzde kullanılan kumaşlarımızın tamamı kumaş AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilmekte ve laboratuvarlarımızda testlerden geçmektedir. Hiçbir kumaşımız zararlı kimyasal madde içermemektedir.

 

 

 

Sertifikalarımız