YENİYILA GİRERKEN AURIC’LE KENDİNİZİ ŞIMARTIN

YENİYILA GİRERKEN AURIC’LE KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Yeni bir yıl, yeni heyecanlar, yeni işler ve yeni uğraşlar… Hayatın olağan akışında bir anda kendimizi çok özel bir noktada hissettiren ve hatta bir şeylere sıfırdan başlıyormuş hissini verdiği için ikinci bir şans gibi hissettiren durumlardır. İşte bu sebeptendir ki yeniyıla girerken olabilecek en güzel halimizi hayal eder ve bunun olması için elimizden geleni de yaparız. Bu bazen makyaj yapmak bazen giyinip süslenmek bazen de kendimize hediyeler alarak kendimizi şımartmak şeklinde yapılır.

YENİYILIN EN GÜZEL HEDİYESİ

Yeniyılın kendisine has etkinlikleri bulunur. Bu bazen kalabalık bir ekiple oynanan oyunlar, bazen aynı kalabalık ekiple yapılan derin sohbetler ve bazen de hediyeleşme serüveni olabilir. Akılda kalınmasını ve hatta akıllara kazınmasını istediğimiz bu özel yeniyıl gecesinde en çok tercih edilen etkinlikle de unutulmamak adına hediyeleşme olur. Ancak bazen karşımızdaki kişiyi mutlu etmeye fazla odaklanmış bulunup kendimizi arka planda bırakabiliyoruz. Oysa en çok mutlu etmeniz gereken kişi kendinizsiniz. İşte bu yüzden yeniyılda alacağınız en güzel hediye kendinize alacağınız hediye olacaktır.

HERKES İÇİN BİR AURIC

Yeniyılda kendinize alacağınız hediye nasılsa kendinize alıyorsunuz diye özensiz seçilmemeli. Aksine o gece için seçilmiş en özel hediye olmalı. Böylelikle kendinize verdiğiniz değeri hatırlayabilir ve bundan sonraki yeniyıla kadar bu hediyenin keyfini çıkartabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda kendinizi en değerli hissedeceğiniz hediyeler için Auric sizin yanınızda. Yapmanız gereken tek şey ise dilediğiniz kategoriden zevkinize uygun parçayı bulmak ve kendi hediyenizle kendinizi şımartmak.

YENİYILA UYGUN HEDİYE SEÇİMİ

Yeniyılda alınacak hediyeler için aslında belirli şartlar bulunmamaktadır. İstenilen her şey bir hediye olarak sunulabilmektedir. Ancak kırmızı renk, parıltılar veya yeniyıl motifleriyle donatılmış kıyafetler yeniyıl haricindeki dönemlerde kullanılırken de bu özel geceyi her zaman hatırlatacak detaylardır.

T-shirt & Bluz

T-shirt ve bluzlar yeniyıl için alınabilecek en işlevsel hediyelerdir. Bunun sebebi günlük hayatta da en sık kullanılan kıyafetler olmalarıdır. Bununla beraber yeniyılda kendinize alacağınız t-shirt ve bluzları seçerken sezonun trend parçalarını tercih etmek veya zamansız kıyafetleri tercih etmek de uzun bir kullanım ömrü açısından faydalı olabilir. Tabii ki bütün bu seçimler yapılırken yeniyılı hatırlatacak detaylardan en azından bir tanesinin kıyafetle bütünleşmiş olması da kıyafetin yeniyıl nezlinde değerini arttıracaktır.

Tayt

Taytlar son dönemlerde o kadar sık ve farklı çeşitlerde üretilmeye başlandı ki neredeyse hayatın her alanındaki koşuşturmacaya uygun bir modeli var edilmiş oldu. Sportif hayatınızda kullanabileceğiniz, günlük hayatınızda size konfor sağlayacak ve hatta resmi yerlere giderken bile tercih edebileceğiniz tayt modellerinden birini hediye olarak tercih etmek kendinize yapabileceğiniz en faydalı şey olacaktır.

Jogger

Joggerların trendlere yerleştiği bu günlerde eğer dolaplarınızda bulunmuyorsa yeniyıl hediyesi olarak kendiniz için bir tane jogger edinebilirsiniz. Özellikle kış aylarında kalın yapısıyla sizleri soğuklardan koruyacak olan joggerlar, güzel bir spor tarz ile kombinlenildiği zaman yeniyıl kıyafeti olarak da tercih edilebilecek parçalardır.

Elbise

Hem yaz hem de kış aylarında kadınların vazgeçilmezlerinden olan elbiseler yeniyıl konsepti için de oldukça uygun olan parçalardır. Özellikle her renk ve modelde bulma imkanının en geniş olduğu kategorilerden olan elbiseler yeniyılda kırmızı, yeşil, parıltılı veya yeniyıl motifleriyle donatılmış olduğu zaman çok daha özel ve yeniyılı hep hatırlatacak kıyafetlerden olur. Üstelik yeniyıla ait bu detaylar herhangi bir zamanda da şık duran detaylar olacaktır.

Sweatshirt

Sweatshirtler özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçaları olurlar. Her nereye gidilirse gidilsin en kötü ihtimalle yanımızda bulundurduğumuz bazen aksesuar olarak bile sırtımıza astığımız sweatshirtler yeniyılda da bizimle olması en muhtemel kıyafetlerdir. İşte bu yüzden sayısı fazla olsa bile dolaplarımıza sürekli bir yenisini eklediğimiz sweatshirtlerden yeni yıl hediyesi için özel bir parçayı koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Pantolon

Mevsim, dönem, zaman, yer veya mekan farketmeksizin herkesin hayatında en çok kullandığı parça olan pantolonlar, yeniyıl kombinlerinde de en sık görecek olduğumuz kıyafetlerdendir. Özellikle kadınlar için sayısız farklı model ve çeşidi olan pantolonların muhakkak dolaplarınızda mevcut bulunmayan bir modeli bulunur. İşte bu yeniyılda bu eksikleri kapatmak hem sonraki günler için hem de sizin için oldukça hoş bir hediye olacaktır.

Bodysuit

Kadınların son birkaç yıl içerisinde üzerine en çok düştüğü kıyafet çeşitlerinden biri de bodysuitlerdir. Her zaman herkesin alabileceği kategorilerden farklı bir hediye düşünüyorsanız işte bodysuitler tam da bu noktada tercih edebileceğiniz kıyafetlerdendir. Birçok farklı modeli ve her modelin kendine has kullanım şekliyle farklılıklar yaratan bodysuitler bu yeniyılda kendinizi şımartmanızın en şık yolu olacaktır
Etiketler: Blog
Aralık 24, 2021
Listeye dön