BU YILBAŞINDA SEVDİKLERİNİZE EN TARZ HEDİYELER AURIC’TEN!

BU YILBAŞINDA SEVDİKLERİNİZE EN TARZ HEDİYELER AURIC’TEN!

Yılbaşı gecesi herkes için büyük anlamlar yüklenen, hızla gelsin diye beklenilen, yılda sadece bir kez deneyimleyebildiğimiz nadide bir gündür. Bir nevi totem sayılan yılbaşı etkinlikleri de bu gecenin anlamıyla eşdeğerdir. Bu etkinlikler içerisinde en popüler olanı ise yılbaşı hediyeleşmesidir. Gerçekten de sevdiklerinize içinizden gelerek alacağınız hediyeler ile göstereceğiniz sevginize verdiğimiz değerden dolayı bu yılbaşında en tarz hediyeleri sizler için AURIC olarak tasarladık. Sizlere ise bu özel tasarımlar arasından keyfinize göre seçimler yapmayı ve sevdiklerinizi ne kadar tanıdığınızı ortaya koymayı bıraktık.

AURIC ÖZEL TASARIM KOLEKSİYONLARI

Hediye alan herkes bunun düşünülmüş ve özel bir hediye olmasını ister içten içe. Yılbaşı hediyeleri de bunlara dahildir. Özellikle de kendimizden anlamlar yüklediğimiz ve bütün senenin yükünü atarak sıfırdan başlayacağımıza inandığımız böyle bir gecede alacağımız ve vereceğimiz hediyelerin anlamı daha da büyüktür. İşte bu yüzden AURIC herkesin kendini özel hissedeceği koleksiyonlarını çıkardı. Tabii ki herkesin zevki farklı olduğu için birkaç farklı konseptte düzenlenen bu koleksiyonlar farklı tarzların tamamına ulaşabilen detaylarla donatıldı.

Auric Active Wear

Auric active wear spor tarzdan hoşlanan ve bu tarzı hayatına yedirmiş kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir koleksiyondur. Spor tarza sahip olan çoğu kadın sıklıkla tayt veya spor sütyeni bulabilirken bu tarz için özel olarak üretilen nadide parçaları ne yazıkki bulamamaktadır. Auric bu soruna bir çözüm getirerek spor tarzda mutlaka bulunması gereken tulum ve detay çalışmalarını active wear koleksiyonunda toparlayarak artık spor tarz seven kadınların da istediklerine ulaşmasında bir kolaylık adımı sağladı. Sizler de yılbaşında sevdiklerinize, spor tarzdan hoşlanan yakınlarınıza onları çok mutlu edecek bir sürpriz hediye düşünüyorsanız Auric active wear’a göz atabilirsiniz.

Auric Limited Edition

Auric limited edition koleksiyonu zariflik ve sadelik baz alınarak ortaya çıkartılmış bir koleksiyondur. Bu koleksiyonun esas amacı tasarımlarda sadeliği anahtar kabul etmek ve bu anahtar ile kendi başına bir şıklık yaratmaktır. Minimalist çalışmaların günden güne artmasıyla beraber moda dünyası da bundan etkilenmeye ve tasarımlarını minimalizm üzerinden kurgulamaya başlamışken sizler de yılbaşında bu özel koleksiyondan bir parçayı sevdiklerinize hediye ederek onları şaşırtabilirsiniz.

Auric Home Wear

Her ne kadar yılbaşı denildiğinde akla gelen kutlamalar hep dışarıda yapılıyormuş gibi düşünülse de aslında yılbaşını evde geçirenlerin oranı da bir hayli fazladır. Bunun sebebi evin rahatlığı ve sıcak samimi havasıdır. Öyle ki kimsenin kimseye zoraki bir şıklığı dayatmadığı bu ortamlarda insanın kendisi olması da çok daha kolaydır. İşte Auric home wear tam da bunun için tasarlanılarak üretilmiş bir koleksiyondur. Rahatlık ve şıklığın bir arada sunulduğu bu kıyafetler içerisindeyken sadece yaşanılan anın keyfini çıkartmaya odaklanabilirsiniz. Yılbaşını evde geçirecek olanlar için ise gece başından verilecek olan bu harika hediye ile gecenize biraz daha neşe katabilirsiniz.

Auric Drops

Auric olarak büyük bir özenle hazırladığımız drops koleksiyonu, sezonun favori parçalarını işlediğimiz oldukça özel bir koleksiyondur. Moda konusunda hassas olan ve her sezonun trend parçalarının kendisinde de olmasını isteyen kadınların uğrak noktası haline gelecek olan drops, yılbaşı hediyeleri için de özel sayılacak hediyelerden olacaktır. Üstelik sezon sonlarında yapacağınız drops ziyaretleri ile bunu bir gelenek haline dönüştürebilir ve sevdiklerinizle aranızda farklı bir hediyeleşme bağı da kurabilirsiniz.

AURIC İLE DEĞERLİ HİSSETTİRİN

Özel koleksiyonlar, sezonun trendleri ve tasarım kıyafetler her kadının isteyeceği harika düşünülmüş hediyelerdir. Ancak bazen kimsede olmayan veya henüz kimsede olmayan kıyafetlerin sadece bizde olmasını isteriz. Hele ki bu kıyafetler bir de hediye olarak geliyorsa çok daha özel bir anlam kazanırlar. İşte bu yılbaşında sevdiklerinize vermek istediğiniz hediye koleksiyonlar değil de bu ise Auric bunun için de yeni çıkardıkları parçaların bulunduğu bir sayfayı sizlere sunmakta. Hem tasarımın hem özel koleksiyonların hem de trend parçaların bir aradığı bulunduğu bu sayfayı yılbaşı hediyesi bakınırken sakın unutup geçmeyin.
Etiketler: Blog
Aralık 14, 2021
Listeye dön